Lavica s úložným priestorom BLISS Halmar
115.90 €
Do obchodu
Dizajnová lavica BLISS zaujme nielen svojim "chlpatým" čalúnením v krémovej farbe, ale aj nevšedným oválnym tvarom. Pod odklápacou sedacou časťou sa ukrýva... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica BLISS zaujme nielen svojim "chlpatým" čalúnením v krémovej farbe, ale aj nevšedným oválnym tvarom. Pod odklápacou sedacou časťou sa ukrýva praktický úložný priestor. Čalúnená lavica stojí na skrytých nôžkach čiernej farby.
Lavica vynikne nielen uprostred miestnosti ako solitér, ale aj pri stene, kde môže slúžiť ako odkladacia plocha alebo stolička. Hodí sa do obývacích izieb, pracovní, spální alebo predsiení.
Farba:krémovaný / čierna
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 105 cmhĺbka: 42 cmvýška: 42 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TVAR | Oválny |
| HĹBKA | 42 cm |
| FARBA | Krémová |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| Hmotnosť | 20000.000g |