Lavica s úložným priestorom BERGI Tempo Kondela Dub sonoma
104.90 €
Do obchodu
Hľadáte elegantné a spoľahlivú lavicu, na ktorej sa príjemne sedí, a navyše poskytuje úložný priestor? Do pozornosti dávame malú, ale šikovnú lavici BERGI,... Celý popis
Popis
Hľadáte elegantné a spoľahlivú lavicu, na ktorej sa príjemne sedí, a navyše poskytuje úložný priestor? Do pozornosti dávame malú, ale šikovnú lavici BERGI, ktorá sa postará o poriadok v domácnosti.
Vyrobená je z DTD laminovanej v dvoch farebných variantoch: biela a dub sonoma. Súčasťou je jeden šuplík, ktorý ponúka dostatok úložného priestoru.
Stane sa ozdobou každej miestnosti, do ktorej ju postavíte. Jej vzhľad je nadčasový a moderný, ľahko ju zakomponujete do akéhokoľvek interiéru.
Látkový sedák nie je súčasťou lavice. Nutné dokúpiť zvlášť!
Farba:bieladub sonoma
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 44,8 cm
hrúbka lamina korpus: 2,2 cmhrúbka lamina šuplík: 1,6 cm
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 30 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 16000.000g |