Lavica s úložným priestorom AK-308 Autronic Biela
100.00 €
Do obchodu
Praktická lavica v príjemnej látke v niekoľkých farebných variantoch s úložným priestorom. Veko lavice je vystlané PUR penou a vkusne prešité v štvorcovom... Celý popis
Popis
Praktická lavica v príjemnej látke v niekoľkých farebných variantoch s úložným priestorom. Veko lavice je vystlané PUR penou a vkusne prešité v štvorcovom rastri s ozdobným čalúneným gombíkom.
Proti pádu veka je lavica zaistená kovovou mechanickou rozperou. Nožičky sú zhotovené z masívneho dreva.
Farba:bielasvetlomodrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / masívne drevo / PUR pena
Rozmery:šírka: 102 cmhĺbka: 42 cmvýška: 41 cm
Hmotnosť:12,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 6 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 12500.000g |