Lavica s úložným priestorom 3 ks zamat / drevo Dekorhome Zelená
186.70 €
Do obchodu
Naša sada všestranných a praktických stoličiek má dizajn, ktorý v každom interiéri vytvoria útulnú atmosféru. Stoličky sú čalúnené zamatom a polstrované... Celý popis
Popis
Naša sada všestranných a praktických stoličiek má dizajn, ktorý v každom interiéri vytvoria útulnú atmosféru.
Stoličky sú čalúnené zamatom a polstrované molitanom pre zvýšené pohodlie. Nohy z masívneho dreva nielen zaručujú, že sú podnožky stabilné a odolné, ale navyše im dodávajú elegantný kúzlo. Úložný priestor pod sedákmi stoličiek ľahko využijete ako dodatočný úložný priestor. Montáž stoličiek je jednoduchá.
Balenie obsahuje 1 veľkú stoličku a 2 malé stoličky.
Farba:horčicovázelenátmavozelenásivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka / masívne drevo
Rozmery väčšie lavice:šírka: 85 cmhĺbka: 38 cmvýška: 47 cm
Rozmery menšie lavice:šírka: 40 cmhĺbka: 33 cmvýška: 33 cm
Hmotnosť:20,2 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| OBSAH SETU | 3x lavica |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 20250.000g |