Lavica s košíkmi EMONE TYP 3 Tempo Kondela
90.10 €
Do obchodu
Nestarnúci biela v kombinácii so sivými látkovými šuplíky a mäkkou poduškou. Taká je naša lavica EMONE TYP 3. Lavice, ktorá vytvorí u vás príjemné domácke... Celý popis
Popis
Nestarnúci biela v kombinácii so sivými látkovými šuplíky a mäkkou poduškou. Taká je naša lavica EMONE TYP 3. Lavice, ktorá vytvorí u vás príjemné domácke prostredie. Jej vlastnosťou je všestrannosť. S radosťou poslúži ako úložný priestor na drobnosti alebo ako predsieňový botník. Nepochybne s ňou môžete oživiť interiér vašej kuchyne, spálne, obývacej izby či kúpeľne.
Konštrukcia komody je z materiálov MDF a masív, obohatená o 3 látkovej šuplíky a mäkká šedá poduška. Lavica nie je ťažká, preto keď sa v momente rozhodnete ju premiestniť, môžete tak kedykoľvek urobiť. Montáž je jednoduchá, zvládne ju aj začiatočník. EMONE TYP 3 je praktickým kúskom v domácnosti, ktorý vám umožní usporiadať si a uložiť všetky vaše drobnosti na dosah ruky.
Farba:biela / sivá
Materiál:MDF / masív / látka
Rozmery:šírka: 103 cmhĺbka: 30 cmvýška: 49 cm
rozmery boxu: 30 x 28 x 20 cm
hrúbka hornej dosky: 1,5 cmhrúbka konštrukcie: 1,7 x 2,5 cm
výška nožičiek: 10 cmvýška podušky: 4 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:10,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 103 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,1 kg |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| VÝŠKA | 49 cm |
| Hmotnosť | 10100.000g |