Lavica recyklované drevo Dekorhome
245.90 €
Do obchodu
Táto lavice v starožitnom štýle bude jedinečným prírastkom do vašej domácnosti. Vďaka konštrukcii z masívneho dreva je stabilný, robustný a vhodná pre... Celý popis
Popis
Táto lavice v starožitnom štýle bude jedinečným prírastkom do vašej domácnosti. Vďaka konštrukcii z masívneho dreva je stabilný, robustný a vhodná pre každodenné použitie. Svojim pestrofarebným dekoratívnym vzorom táto lavice okamžite rozžiari váš interiér.
Táto lavička v štýle vintage je vyrobená z recyklovaného masívneho dreva, čo znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a ľahko sa odlišuje od ostatných. Nábytok vyrobený z použitého dreva má vlastnosti rôznych druhov dreva, ako je Sheesham, teak, mangovník a akácie. Recyklované drevo je masívny, odolný, trvanlivé a krásne. Známky opotrebenia a odhalené štruktúra dreva dodávajú každému kusu jeho vlastnú históriu a jedinečný vzhľad.
Lavica je vyrobená ručne a remeselné spracovanie jej dodáva veľkolepý retro štýl. Každý krok procesu výroby sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už ide o rekombináciu, leštenie, maľovanie alebo voskovanie.
Dôležité upozornenie: Farba sa môže líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každá z našich lavíc jedinečná. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne recyklované drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 30 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Industriálny |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| Hmotnosť | 25820.000g |