Lavica recyklované drevo Dekorhome 160 cm
233.60 €
Do obchodu
Táto starožitne vyzerajúce lavice vyrobená z recyklovaného dreva bude originálnym kúskom do vašej izby. Vďaka svojej konštrukcii z masívneho dreva je rovná a... Celý popis
Popis
Táto starožitne vyzerajúce lavice vyrobená z recyklovaného dreva bude originálnym kúskom do vašej izby. Vďaka svojej konštrukcii z masívneho dreva je rovná a stabilná pri sedení.
Táto lavice, vyrobená z recyklovaného dreva, je pevná, odolná a krásna a má typické vlastnosti rôznych druhov dreva, ako je Sheesham, teak, palisander, mangovníkové drevo, akácie, tvrdé drevo, recyklované drevo atď. Každý kus tohto nábytku je jedinečný a ľahko sa líši od všetkých ostatných. Známky používania a viditeľná štruktúra dreva dodávajú každému kusu nábytku jeho vlastnú históriu a jedinečný vzhľad.
Táto lavice bol celý vyrobený ručne. Každý krok výroby bol vykonaný s tou najväčšou starostlivosťou, či už ide o leštenie, natieranie alebo lakovanie.
Dôležité upozornenie: Farba sa môže líšiť kus od kusu, vďaka čomu je každá z našich lavice jedinečná. Výber kusov k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne recyklované drevo
Rozmery:šírka: 110/160 cmhĺbka: 35 cmvýška: 46 cm
Výber rozmeru lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:21,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Industriálny |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| Hmotnosť | 21250.000g |