Lavica pravá koža / drevo Dekorhome 120 cm
198.10 €
Do obchodu
Vytvorte si doma decentné vintage atmosféru s touto lavicou v štýle tělocvičeného kone z pravej kože. Lavica má sedadlo z plátna a odolnej pravej kože a veľmi... Celý popis
Popis
Vytvorte si doma decentné vintage atmosféru s touto lavicou v štýle tělocvičeného kone z pravej kože.
Lavica má sedadlo z plátna a odolnej pravej kože a veľmi príjemne sa na nej sedí. Stojí na nohách z masívneho mangovníkového dreva, takže je stabilný a robustný. Silné polstrovanie je zárukou extra pohodlie.Farba:hnedá
Materiál:pravá koža / masívne mangovníkové drevo s prírodnou povrchovou úpravou / plátno
Rozmery:šírka: 120 / 160 cmhĺbka: 30 / 32 cmvýška: 49 / 53 cm
Rozmer lavice:120 x 32 x 49 cm160 x 30 x 53 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Hmotnosť:16,2 / 19,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| HĹBKA | 30 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,4 kg |
| HMOTNOSŤ | 16,2 kg |
| VÝŠKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| Hmotnosť | 19420.000g |