Lavica PELOPS Dekorhome Horčicová
215.00 €
Do obchodu
Elegantná lavica PELOPS sa stane dizajnovým doplnkom vašej predsiene či chodby. Výborne sa hodí aj do spálne k posteli ako odkladací priestor. Lavica je... Celý popis
Popis
Elegantná lavica PELOPS sa stane dizajnovým doplnkom vašej predsiene či chodby. Výborne sa hodí aj do spálne k posteli ako odkladací priestor.
Lavica je čalúnená buď zamatovou látkou alebo látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože v siedmich farebných variantoch: ružová, horčicová, šedohnedá taupe, mentolová, smaragdová, šedá a hnedá s efektom brúsenej kože. Konštrukcia lavice je vyrobená z kovu v čiernej farbe.
Farba:ružová (zamat)mentolová (zamat)smaragdová (zamat)sivá (zamat)hnedá s efektom brúsenej kože (mikrovlákno)sivohnedá taupe (zamat)horčicová )zamat)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester)/kov
Rozmery:šírka: 108 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 108 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 108 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 12700.000g |