Lavica patchwork kozej kože Dekorhome Čierna
278.80 €
Do obchodu
Táto lavička s nevyumělkovaným retro dizajnom je dokonalým nadčasovým nábytkom a doplnkom do vášho bývania. Skvele sa bude vynímať na chodbe, v obývacej izbe... Celý popis
Popis
Táto lavička s nevyumělkovaným retro dizajnom je dokonalým nadčasovým nábytkom a doplnkom do vášho bývania. Skvele sa bude vynímať na chodbe, v obývacej izbe alebo v jedálni.
Lavička je zhotovená z pravej kozej kože, ktorá vyzerá ako hovädzie kože. Stojí na robustných a odolných oceľových nohách, ktoré zdôrazňujú jej industriálny vzhľad.
Dôležité upozornenie: Vzorovanie koža sa môže líšiť od kusu k kusu, vďaka čomu je každá jedálenská stolička úplne jedinečná. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedobiely patchwork / bronzový rámčiernobiely patchwork / čierny rám
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:pravá kozej kože (s chlpom) / oceľové nohy
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 30 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 13050.000g |