Lavica NOIR Signal
160.40 €
Do obchodu
Moderná lavica NOIR vhodná do chodby, predsiene alebo k jedálenskému stolu. Lavica je čalúnená čiernou zamatovou látkou. Stojí na kovových ozdobných nohách... Celý popis
Popis
Moderná lavica NOIR vhodná do chodby, predsiene alebo k jedálenskému stolu.
Lavica je čalúnená čiernou zamatovou látkou. Stojí na kovových ozdobných nohách zlatej farby.
Farba:čierna / zlatá
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 46 cmvýška: 48 cm
šírka sedu: 100 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 48 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 46 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| DEKOR | Chróm |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |