Lavica MIRILA Tempo Kondela Modrá
117.00 €
Do obchodu
Hľadáte jedinečný kúsok v štýle Art-deco, ktorý podčiarkne interiér vášho domova a napovie každému o vašom vyberavý vkusu? V tom prípade si vyberte jednu z... Celý popis
Popis
Hľadáte jedinečný kúsok v štýle Art-deco, ktorý podčiarkne interiér vášho domova a napovie každému o vašom vyberavý vkusu? V tom prípade si vyberte jednu z našich lavíc mieril.
Lavica mierila má nadčasový dizajn a oku lahodiace kombinácia Velvet látky s gold chróm - zlatými nohami jej dodávajú nádych extravagancie. Látka Velvet je synonymom kvality a pevný chrómový rám zaručuje stabilitu tohto kúsku nábytku. Lavicu ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:ružovámodrásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Velvet / chróm
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
hĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 25 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oder
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| DEKOR | Chróm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 25 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 14000.000g |