Lavica masívne recyklované drevo / oceľ Dekorhome 160 cm
171.00 €
Do obchodu
Táto lavice z masívneho dreva vyniká svojim pôsobivým industriálnym štýlom a krásne zapadne do vašej obývačky alebo predsiene. Doska lavica je vyrobená z... Celý popis
Popis
Táto lavice z masívneho dreva vyniká svojim pôsobivým industriálnym štýlom a krásne zapadne do vašej obývačky alebo predsiene.
Doska lavica je vyrobená z masívneho recyklovaného dreva, ktoré pochádza z trámov, podláh a podporných stĺpov starých budov určených na demoláciu. Pozostáva teda z rôznych druhov dreva, ako je teak, tvrdé drevo, tropické drevo, rosewood, mangovník, palisander pod. Recyklované drevo tak nadobúda vlastnosťou všetkých týchto rozličných typov drevín. Naviac je už zostarnutej, ošľahané a vyschnuté, takže sa nezmršťuje ani neohne. Ručná výroba a atraktívne kresba dreva dáva každému kusu jeho neopakovateľný a od všetkých ostatných ľahko odlišný charakter. Nohy z práškovo lakovanej ocele v industriálnom štýle zaručujú skvelú stabilitu. Zostavenie lavice do predsiene je jednoduché.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne recyklované drevo / oceľ
Rozmery:šírka: 110/160 cmhĺbka: 35 cmvýška: 45/46 cm
Výber veľkosti lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:11,6 / 14,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,6 kg |
| HMOTNOSŤ | 14,4 kg |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| Hmotnosť | 11580.000g |