Lavica LAVIDA TYP 3 Tempo Kondela
85.80 €
Do obchodu
Lavica LAVIDA TYP 3 navodí príjemnú atmosféru. Rám je vyrobený z lakovaného bambusu, sedacia časť je čalúnená sivou látkou. Lavica poskytuje úložný priestor v... Celý popis
Popis
Lavica LAVIDA TYP 3 navodí príjemnú atmosféru. Rám je vyrobený z lakovaného bambusu, sedacia časť je čalúnená sivou látkou. Lavica poskytuje úložný priestor v spodnej časti, kam môžete odložiť napr. svoje topánky a udržať tak v predsieni poriadok. Lavica je vhodná aj do kuchyne či obývacej izby zariadené vo vidieckom štýle. Lavicu LAVIDA ponúkame v 3 rôznych veľkostiach.Farba:prírodné drevo / siváMateriál:lakovaný bambus / látkaRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 35 cmvýška: 46 cmHmotnosť:5,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| Hmotnosť | 5800.000g |