Lavica LAVIDA TYP 1 Tempo Kondela
55.60 €
Do obchodu
Lavica LAVIDA TYP 1 navodí príjemnú atmosféru. Rám je vyrobený z lakovaného bambusu, sedacia časť je čalúnená sivou látkou. Lavica poskytuje úložný priestor v... Celý popis
Popis
Lavica LAVIDA TYP 1 navodí príjemnú atmosféru. Rám je vyrobený z lakovaného bambusu, sedacia časť je čalúnená sivou látkou. Lavica poskytuje úložný priestor v spodnej časti, kam môžete odložiť napr. Svoje topánky a udržať tak v predsieni poriadok. Lavica je vhodná aj do kuchyne či obývacej izby zariadené vo vidieckom štýle. Lavicu LAVIDA ponúkame v 3 rôznych veľkostiach.
Farba:prírodné drevo / siváMateriál:lakovaný bambus / látkaRozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 45 cmHmotnosť:3,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,8 kg |
| Hmotnosť | 3800.000g |