Lavica látka / drevo Dekorhome Svetlosivá
335.30 €
Do obchodu
Táto štýlová lavica bude skvelým kusom nábytku do vašej domácnosti alebo kancelárie. Či už potrebujete kvalitnú a pohodlnú pohovku do kancelárie, alebo len... Celý popis
Popis
Táto štýlová lavica bude skvelým kusom nábytku do vašej domácnosti alebo kancelárie. Či už potrebujete kvalitnú a pohodlnú pohovku do kancelárie, alebo len chcete pekný, sofistikovaný kus zariadenia, bude táto lavice skvelou voľbou!
Táto lavice, vyrobená z pevného dreva a vysoko kvalitného látkového čalúnenia, je robustný, a zároveň pohodlná, a vydrží vám po celé roky. Silné polstrovanie vám umožní sedieť pohodlnejšie.
Farba:svetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 65 cmvýška: 85 cm
šírka sedu: 129 cmvýška sedu: 47 cm
Hmotnosť:21 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 21000.000g |