Lavica ľan / drevo Dekorhome Svetlosivá
200.50 €
Do obchodu
Táto luxusne polstrovaná lavice vnesie do vášho interiéru veľkú dávku starožitného šarmu. Táto pôvabná, klasicky dizajnovaná lavica s masívnym dreveným rámom... Celý popis
Popis
Táto luxusne polstrovaná lavice vnesie do vášho interiéru veľkú dávku starožitného šarmu.
Táto pôvabná, klasicky dizajnovaná lavica s masívnym dreveným rámom je zhotovená so zaujímavými krivkami a stĺpikovými nohami. Vďaka veľmi kvalitnému ľanovému čalúnenie a vysokému polstrovanie je táto lavica nielen štýlová, ale aj pohodlná.
Veľmi jednoduchá montáž.
Farba:krémovásvetlosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:drevo / ľanové čalúnené (bavlna 10%, ľan 20%, polyester 30%, viskóza 40%)
Rozmery:šírka: 150 cmhĺbka: 40 cmvýška: 48 cm
Hmotnosť:12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 12100.000g |