Lavica kubu ratan / mangovník Dekorhome Čierna
136.40 €
Do obchodu
Dodajte svojmu interiéru prírodné šarm s našou unikátnou ratanovú lavicou! Ponúka perfektnú kombináciu štýlu a funkčnosti a okamžite skrášli zariadení vášho... Celý popis
Popis
Dodajte svojmu interiéru prírodné šarm s našou unikátnou ratanovú lavicou! Ponúka perfektnú kombináciu štýlu a funkčnosti a okamžite skrášli zariadení vášho domova!
Lavice do chodby je výnimočne pohodlná, pretože má sedadlo z mäkkého kubu ratanu, ktorý sa tiež ľahko čistí vlhkou handričkou. Stabilitu a odolnosť tejto jedálenské lavice potom zaručujú nohy z masívneho mangovníkového dreva. Lavice z kubu ratanu sa hodí do každého štýlu interiéru a jej zostavenie je ľahké.
Farba:prírodnébielasiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:prírodné kubu ratan / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 35 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:11,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Ratan |
| VÝŠKA | 45 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,1 kg |
| HĹBKA | 35 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 11090.000g |