Lavica IKAROS Dekorhome Zelená
329.60 €
Do obchodu
POHOVKA IKAROS Pohovka IKAROS ponúka dokonalé pohodlie so svojim polstrovaním a štruktúrovanou tkaninou. Nohy z bukového dreva dodávajú pevnosť a stabilitu,... Celý popis
Popis
POHOVKA IKAROS
Pohovka IKAROS ponúka dokonalé pohodlie so svojim polstrovaním a štruktúrovanou tkaninou. Nohy z bukového dreva dodávajú pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo podrúčky zvyšujú komfort pri sedení.
ŠKANDINÁVSKÝ DIZAJN A OZDOBNÉ DETAILY
Svieži vzhľad pohovky IKAROS odráža obľúbený škandinávsky dizajn. Ozdobné gombíky na operadle priťahujú pozornosť a dodávajú lavici jedinečný charakter.
SKVELÁ INTEGRÁCIA DO DOMÁCNOSŤ
Vďaka svojmu jednoduchému a čistému dizajnu sa pohovka IKAROS hodí takmer ku každému štýlu bývania. Rýchlo sa stane vašim novým obľúbeným miestom na oddych a spoločenské stretnutie.
VARIABILITA A MAXIMÁLNA NOSNOSŤ
Vďaka širokej škále dostupných farieb sa pohovka IKAROS ľahko zapojí do akéhokoľvek interiéru. Je navrhnutá s maximálnou nosnosťou 200 kg, čo zaisťuje jej robustnosť a dlhodobé využitie.
krémová
zelená
svetlsivá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne bukové drevo
Rozmery:
šírka: 116 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 103 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 46 cm
výška chrbtovej opierky: 34 cm
výška podrúčiek: 17 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 34 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 57 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 103 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 18300.000g |