Lavica hnedá Dekorhome
240.20 €
Do obchodu
Táto lavice v starožitnom štýle bude jedinečným prírastkom do vašej domácnosti. Vďaka konštrukcii z masívneho dreva je stabilný, robustný a vhodná pre... Celý popis
Popis
Táto lavice v starožitnom štýle bude jedinečným prírastkom do vašej domácnosti. Vďaka konštrukcii z masívneho dreva je stabilný, robustný a vhodná pre každodenné použitie.
Táto lavica je vyrobená z recyklovaného dreva, ktoré má vlastnosti rôznych typov dreva, ako je mahagón, teak, mangovník, akácie atď. Je možné, že v dreve objavíte diery po klincoch, skrutkách či západkách alebo iné stopy, ktoré svedčí o jeho minulosti a tiež autenticite. Žiadna z týchto stôp nevznikla zámerne, a preto z nich môžete vyčítať bohatú históriu dreva, ktoré pochádza napríklad z popadaných stromov, drevených lodí či domov. Každý kus je jedinečný a ľahko sa líši od ostatných. Známky opotrebenia a perfektné ručné spracovanie sú zárukou unikátneho vzhľadu tejto lavica, ktorý ešte viac zdôrazňuje jej pozoruhodný vintage štýl.
Každému kroku priemyselnej výroby je venovaná náležitá starostlivosť.
Dôležité upozornenie: Farba sa môže líšiť kus od kusu, čo činí každú lavicu jedinečnou. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne recyklované drevo s prírodnou povrchovou úpravou
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 28 cmvýška: 43 cm
Hmotnosť:17,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| Hmotnosť | 17700.000g |