Lavica hnedá / čierna Dekorhome Mangovníkové drevo
96.00 €
Do obchodu
Táto lavice v industriálnom štýle je pútavým doplnkom do vašej kuchyne či jedálne. Jedálenská lavica je vyrobená z masívneho recyklovaného dreva, vďaka... Celý popis
Popis
Táto lavice v industriálnom štýle je pútavým doplnkom do vašej kuchyne či jedálne.
Jedálenská lavica je vyrobená z masívneho recyklovaného dreva, vďaka ktorému je tiež vysoko stabilná a odolná. Recyklované drevo má vlastnosti rôznych druhov dreva, ako je Sheesham, teak, mangovník, akácie atď. Takéto drevo má už svoj vek, je zvetrané a vysušené, takže sa nezmršťuje a neohne. Každý krok výrobného procesu, či už je to leštenie, farbenie alebo lakovanie, je vykonávaný s najväčšou starostlivosťou. Silné oceľové nohy s práškovým nástrekom zvyšujú stabilitu lavice. Lavicu ľahko zmontujete.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne mangovníkové drevo / železomasívne recyklované drevo / železo
Výber dekoru zvoľte vo variantoch produktu.
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:15,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 15,7 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 15650.000g |