Lavica HEMY Tempo Kondela
239.60 €
Do obchodu
Dizajnová lavica HEMY ponúka štýlový a zároveň praktický prvok nábytku vhodný do obývacej izby, spálne alebo predsiene. Dizajn je tvorený Velvet látkovým... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica HEMY ponúka štýlový a zároveň praktický prvok nábytku vhodný do obývacej izby, spálne alebo predsiene.
Dizajn je tvorený Velvet látkovým čalúnením, ktoré je na sedacej časti obohatené o ozdobné šitie. Jemne zakrivené nohy z masívneho kaučukového dreva podčiarkujú ušľachtilý vzhľad lavice a zaisťujú potrebnú stabilitu. Kúsok, ktorý zaboduje v akejkoľvek miestnosti a upúta pozornosť.
Farba:olivovozelenáMateriál:látka Velvet / kaučukovníkové drevo
Rozmery:šírka: 117 cmhĺbka: 45 cmvýška: 63 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 42 cm
výška nožičiek: 30 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oder
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:9,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| VÝŠKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 117 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| Hmotnosť | 9500.000g |