Lavica HELNA Tempo Kondela Sivá
181.80 €
Do obchodu
Ste nároční na pohodlie, ktoré si po namáhavom dni radi doprajete? Aj keď sa to možno nezdá, aj lavice dokáže poskytnúť úľavu pre vaše unavené a boľavé... Celý popis
Popis
Ste nároční na pohodlie, ktoré si po namáhavom dni radi doprajete? Aj keď sa to možno nezdá, aj lavice dokáže poskytnúť úľavu pre vaše unavené a boľavé telo.HELNA vás o tom s radosťou presvedčí. Získa si vás svojou mäkkou a príjemnou náručí.Lavica je čalúnená látkou. Stabilitu zabezpečujú kvalitné chrómové nohy v prevedení gold zlatá.Nádherná, hravá a praktická. Svoje schopnosti rada uplatní v každej miestnosti, kam ju postavíte. Či to bude vstupná hala, predsieň, obývacia izba alebo spálne, všade bude vyzerať neskutočne elegantne a krásne.Farba:petrolejovásivásmaragdováVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka / kovRozmery:šírka: 127 cmhĺbka: 60 cmvýška: 59 cmvýška sedu: 50 cmhĺbka sedu: 45 cmHmotnosť:40 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 40000.000g |