Lavica FIRONA Tempo Kondela Béžová
206.10 €
Do obchodu
Dizajnová lavica FIRONA je určená pre všetkých, ktorí chcú odpočívať vo veľkom štýle. Tento elegantný kúsok nájde svoje uplatnenie v každej miestnosti.Lavica... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica FIRONA je určená pre všetkých, ktorí chcú odpočívať vo veľkom štýle. Tento elegantný kúsok nájde svoje uplatnenie v každej miestnosti.Lavica je čalúnená látkou v niekoľkých farebných variantoch.Stojí na štyroch drevených nožičkách v čiernej farbe. O komfort sa postará kvalitný penová výplň.Farba:béžová / čiernažltá / čierna mentolová / čierna ružová / čiernaVýber farby zvoľte vo variantoch produktu.Materiál:látka / drevoRozmery:šírka: 127 cmhĺbka: 56 cmvýška: 60 cm
hĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 49 cmNosnosť:90 kgHmotnosť:39 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| HĹBKA | 56 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 39000.000g |