Lavica FESTINA Signal
114.60 €
Do obchodu
Moderná lavica FESTINA vhodná do chodby, predsiene alebo k jedálenskému stolu. Lavica je čalúnená čiernou zamatovou látkou. Stojí na chrómovej konštrukcii.... Celý popis
Popis
Moderná lavica FESTINA vhodná do chodby, predsiene alebo k jedálenskému stolu.
Lavica je čalúnená čiernou zamatovou látkou. Stojí na chrómovej konštrukcii.
Farba:čierna / chróm
Materiál:zamatová látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 99 cmhĺbka: 30 cmvýška: 45 cm
šírka sedu: 99 cmhĺbka sedu: 30 cmvýška sedu: 45 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 99 cm |
| DEKOR | Chróm |
| ŠÍRKA SEDU | 99 cm |
| Hmotnosť | 7000.000g |