Lavica farebná Dekorhome
336.90 €
Do obchodu
Táto mäkká a pohodlná lavička z ručne tkanom chindi textilu má ikonický vzhľad, takže bude perfektným doplnkom do každého interiéru. Bude vyzerať skvele... Celý popis
Popis
Táto mäkká a pohodlná lavička z ručne tkanom chindi textilu má ikonický vzhľad, takže bude perfektným doplnkom do každého interiéru. Bude vyzerať skvele nielen v reštaurácii alebo bare, ale aj doma na chodbe, v obývacej či v detskej izbe alebo v jedálni.
Pôsobivá sedačka z chindi textilu s výplňou sedadla z peny je mäkká na dotyk a do interiéru vnesie hravý šmrnc.
Polstrovanie je pohodlné na sedenie, zatiaľ čo drevené nohy z masívneho mangovníkového dreva s prírodnou povrchovou úpravou prispievajú k stabilite a odolnosti lavice.
Dôležité upozornenie: Textil sa môže líšiť kus od kusu, takže každá drevená lavica je jedinečná. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:viacfarebná
Materiál:tkaná látka chindi / masívne mangovníkové drevo / pena
Rozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 28 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:21 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Retro |
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 28 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 20950.000g |