Lavica BURDA Tempo Kondela Ružová
117.00 €
Do obchodu
Dizajnová lavica BURDA pôsobí klasicky, ale prepracované detaily ju povyšujú na extra moderný kúsok.Jednoduché a pritom pevné nohy v čiernej farbe sú štýlový... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica BURDA pôsobí klasicky, ale prepracované detaily ju povyšujú na extra moderný kúsok.Jednoduché a pritom pevné nohy v čiernej farbe sú štýlový základ.Sedacia časť je čalúnená látkou v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
medovo hnedá / čierna
sivá / čierna
sivobéžová / čierna
staroružová / čiernamentolová / čiernatyrkysová / čiernasvetlosivá / čiernalososová / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 56 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 7000.000g |