Lavica biela / prírodná Dekorhome
206.80 €
Do obchodu
Vytvorte si hneď za dverami príjemné privítanie s našou lavicou do predsiene! Nielen, že obsahuje veľký úložný priestor, ale navyše tiež predstavuje... Celý popis
Popis
Vytvorte si hneď za dverami príjemné privítanie s našou lavicou do predsiene! Nielen, že obsahuje veľký úložný priestor, ale navyše tiež predstavuje neprehliadnuteľný doplnok na chodbu, do obývacej izby alebo do spálne!
Lavice do predsiene je vyrobená z dreva Paulownia a MDF, čo jej zaisťuje dobrú stabilitu a odolnosť. Nájdete v nej 2 vnútorné priehradky a 2 zásuvky, takže vám tiež ponúkne množstvo úložného priestoru. Na očistenie vám postačí navlhčenú handričku. Úložnú lavicu dostanete už zostavenú; nie je potrebné vykonať žiadnu montáž.
Farba:biela / prírodná
Materiál:drevo paulownia / MDF / kov
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 35 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:7,9 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,9 kg |
| DEKOR | Paulownia |
| Hmotnosť | 7900.000g |