Lavica BÉLOS Dekorhome Zelená
83.10 €
Do obchodu
S lavicou BÉLOS vytvoríte pohodlné sedenie v každej miestnosti. Sedák ztelenej a žltej varianty je potiahnutý vysoko kvalitnou menčestrovou látkou, ktorá je... Celý popis
Popis
S lavicou BÉLOS vytvoríte pohodlné sedenie v každej miestnosti. Sedák ztelenej a žltej varianty je potiahnutý vysoko kvalitnou menčestrovou látkou, ktorá je zdobená pútavými vertikálnymi švami. Šedá varianta je čalúnená zamatovou látkou, ktorá dodá lesk a eleganciu. Matne čierne nohy zaisťujú stabilné postavenie a dodávajú lavici moderný vzhľad.
Náš tip na interiér: Skombinujte lavicu s ďalším nábytkom v minimalistickom štýle a vytvorte harmonickú atmosféru!
Farba:
sivá (zamat) / čierna
žltá (mančester) / čierna
zelená (mančester) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
menčester (92 % polyester, 8 % polyamid) / zamatová látka / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 42 cm
šírka sedu: 80 cm
hĺbka sedu: 35 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 7650.000g |