Lavica BÉLOS Dekorhome Tyrkysová
305.60 €
Do obchodu
Dizajnová lavica BÉLOS upúta každú vašu návštevu a prvý pohľad. Skvelá voľba do chodby, predsiene alebo do jedálne. Lavica je čalúnená zamatovou látko.... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica BÉLOS upúta každú vašu návštevu a prvý pohľad. Skvelá voľba do chodby, predsiene alebo do jedálne.
Lavica je čalúnená zamatovou látko. Operadlo je ozdobené kvetinovým vzorom. Rám lavice a štyri nohy sú vyrobené z kovu, lakovaného čiernou farbou. Nohy sú zakončené zlatými koncovkami.
Farba:žltá / vzor kvety / zlatátyrkysová / vzor kvety / zlatásivá / vzor kvety / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 130 cmhĺbka: 57 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 127 cmhĺbka sedu: 43 cmvýška sedu: 47 cm
výška operadla: 35 cm
Nosnosť:200 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 200 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 57 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA SEDU | 127 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tyrkysová |
| Hmotnosť | 21000.000g |