Lavica BÉLOS Dekorhome Sivozelená
85.60 €
Do obchodu
Dizajnová lavica BÉLOS upúta každú vašu návštevu na prvý pohľad. Skvelá voľba do chodby, predsiene alebo do jedálne. Pohodlne čalúnené sedadlo sa ľahko... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica BÉLOS upúta každú vašu návštevu na prvý pohľad. Skvelá voľba do chodby, predsiene alebo do jedálne.
Pohodlne čalúnené sedadlo sa ľahko trbliece a má pútavé dekoratívne prešívanie v dizajne Chesterfield. Matne čierne nožičky zaistia stabilný stojan a dodajú celku ľahký retro vzhľad.
Farba:
krémová / čierna
olivová (šedozelená) / čierna
ružová / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 45 cm
šírka sedu: 100 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivozelená |
| Hmotnosť | 7650.000g |