Lavica BÉLOS Dekorhome Brúsená hnedá
95.20 €
Do obchodu
Dizajnová lavica BÉLOS upúta každú vašu návštevu na prvý pohľad. Skvelá voľba do chodby, predsiene alebo do jedálne. S poťahom z jemného mikrovlákna, ktoré... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica BÉLOS upúta každú vašu návštevu na prvý pohľad. Skvelá voľba do chodby, predsiene alebo do jedálne. S poťahom z jemného mikrovlákna, ktoré je príjemné na dotyk a ľahké na údržbu, poskytne BÉLOS komfort bez zbytočnej práce. Čierne kovové nohy lavice dodávajú potrebnú stabilitu a pevnosť, zatiaľ čo minimalistický dizajn sa ľahko adaptoval na akýkoľvek interiér. Či už máte doma moderný, industriálny alebo tradičný štýl, BÉLOS sa stane harmonickým doplnkom, ktorý podčiarkne osobitosť vášho bývania.
Farba:
hnedá / čiernasivohnědá taupe / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 44 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Brúsená hnedá |
| Hmotnosť | 7650.000g |