Lavica AZURRO VELVET Signal Zelená
170.50 €
Do obchodu
Elegantná lavica AZURRO VELVET sa skvele hodí k posteli AZURRO. V kombinácii s nočnými stolíkmi AZURRO vytvoríte z vašej spálne dizajnový kútik. Lavica sa... Celý popis
Popis
Elegantná lavica AZURRO VELVET sa skvele hodí k posteli AZURRO. V kombinácii s nočnými stolíkmi AZURRO vytvoríte z vašej spálne dizajnový kútik. Lavica sa skvele hodí aj do predsiene alebo chodby.
Lavica je čalúnená zamatovou látkou s výrazným dekoratívnym prešívaním sedadla v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Stojí na štyroch masívnych nohách v prírodnej farbe.
Farba:zelenásivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / drevo
Rozmery:šírka: 129 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 129 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 24500.000g |