Lavica akáciové drevo Dekorhome
190.00 €
Do obchodu
Táto kvalitná drevená lavica je atraktívnym doplnkom do každej predsiene či chodby, ale i kuchyne alebo jedálne. Lavica je vyrobená z masívneho akáciového... Celý popis
Popis
Táto kvalitná drevená lavica je atraktívnym doplnkom do každej predsiene či chodby, ale i kuchyne alebo jedálne.
Lavica je vyrobená z masívneho akáciového dreva s orechovou povrchovou úpravou, je preto veľmi robustný a má dlhú životnosť. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s tou najväčšou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Zaoblené podrúčky navyše pôsobí veľmi elegantným dojmom. Zostavenie lavice do predsiene je jednoduché.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne akáciové drevo s orechovým povrchom
Rozmery:šírka: 111 cmhĺbka: 37 cmvýška: 60 cm
Hmotnosť:12,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 12,7 kg |
| HĹBKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 111 cm |
| Hmotnosť | 12700.000g |