Lavica akáciové drevo Dekorhome 110 cm
157.90 €
Do obchodu
Tieto drevené lavice vyžaruje rustikálne šarm, ktorý báječne oživí vašu domácnosť. Lavica je vyrobená z masívneho akáciového dreva. Jedná sa o tropické tvrdé... Celý popis
Popis
Tieto drevené lavice vyžaruje rustikálne šarm, ktorý báječne oživí vašu domácnosť.
Lavica je vyrobená z masívneho akáciového dreva. Jedná sa o tropické tvrdé drevo, ktoré je odolné voči klimatickým vplyvom a má dlhú životnosť. Každá fáza výrobného procesu je vykonávaná s najväčšou starostlivosťou, či už ide o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Remeselné spracovanie a prekrásna kresba dreva dávajú každému kusu nábytku jedinečný charakter, ktorým sa ľahko líši od všetkých ostatných.
Montáž je jednoduchá. Dôležité upozornenie: Kresba a odtieň dreva sa môžu líšiť kus od kusu, a preto je každá naša jedálenský lavice jedinečná. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne akáciové drevo s orechovým povrchom
Rozmery:šírka: 110/160 cmhĺbka: 35 cmvýška: 45 cm
Výber veľkosti lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:14,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Rustikálny |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| Hmotnosť | 14550.000g |