KONDELA Tolosa lavica do predsiene s úložným priestorom prírodná / béžová
95.00 €
Do obchodu
Inšpirujte sa lavicou TOLOSA a vdýchnite Vašej domácnosti novú energiu. Spolu s vankúšom a úložným priestorom bude tou správnou voľbou. Do úložného priestoru... Celý popis
Popis
Inšpirujte sa lavicou TOLOSA a vdýchnite Vašej domácnosti novú energiu. Spolu s vankúšom a úložným priestorom bude tou správnou voľbou. Do úložného priestoru v lavici uložíte čokoľvek, čo potrebujete niekde upratať. Rozmery tejto modernej lavice sú (ŠxHxV): 69x37x50 cm. Vyrobená je z prírodného…
Parametre
| HĹBKA | 37 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0436 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| VÝŠKA | 50 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tolosa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaný bambus / pena / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | bavlna |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / béžová |
| MATERIÁL | lakovaný bambus / pena / látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |