KONDELA Seat Bench 3 lavica do predsiene s úložným priestorom tmavohnedá / béžová
99.00 €
Do obchodu
Lavica SEAT BENCH 3 má pevný rám s vankúšom na vrchu a 2 prútené košíky. Lavica predstavuje krásny a praktický doplnok, ktorý sa svojim originálnym vzhľadom... Celý popis
Popis
Lavica SEAT BENCH 3 má pevný rám s vankúšom na vrchu a 2 prútené košíky. Lavica predstavuje krásny a praktický doplnok, ktorý sa svojim originálnym vzhľadom hodí do každého interiéru. Je vyrobená z dreva tmavohnedej farby a doplnená béžovým sedákom s potlačou Paris. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1332 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.8 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Seat Bench 3 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | tmavohnedá / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / prútie / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | tmavohnedá / béžová |
| MATERIÁL | drevo / prútie / látka |