KONDELA Seat Bench 1 New lavica do predsiene s úložným priestorom biela / svetlohnedá
99.00 €
Do obchodu
Lavica SEAT BENCH 1 NEW má pevný rám s vankúšom na vrchu a 2 zásuvky. Lavica predstavuje krásny a praktický doplnok, ktorý sa svojim originálnym vzhľadom hodí... Celý popis
Popis
Lavica SEAT BENCH 1 NEW má pevný rám s vankúšom na vrchu a 2 zásuvky. Lavica predstavuje krásny a praktický doplnok, ktorý sa svojim originálnym vzhľadom hodí do každého interiéru. Je vyrobená z dreva bielej farby a doplnená svetlohnedým sedákom so vzorom pásik. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu je…
Parametre
| VÝŠKA | 45 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.3 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 35 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1332 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Seat Bench 1 New |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / svetlohnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela / svetlohnedá |
| MATERIÁL | drevo / látka |