KONDELA Ruby 1 lavica do predsiene s úložným priestorom starobiela
79.00 €
Do obchodu
Lavica RUBY 1 predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená z dreva vo farebnom prevedení starobiela. Lavica má pevný rám... Celý popis
Popis
Lavica RUBY 1 predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená z dreva vo farebnom prevedení starobiela. Lavica má pevný rám s vankúšom na vrchu a 1 prútený košík na triedenie a uloženie rôznych predmetov. Výška sedenia je 45 cm a hĺbka sedenia je 34 cm.
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.2 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0764 m3 |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Ruby 1 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 34 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | starobiela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / prútie / látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 1 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | starobiela |
| MATERIÁL | drevo / prútie / látka |