KONDELA Rafaello lavica do predsiene s úložným priestorom biela
169.00 €
Do obchodu
Lavica RAFAELLO má pevný rám s 3 prútenými košíkmi a 2 policami. Lavicu je vhodné umiestniť do predsiene. Svojim originálnym vzhľadom sa hodí do každého... Celý popis
Popis
Lavica RAFAELLO má pevný rám s 3 prútenými košíkmi a 2 policami. Lavicu je vhodné umiestniť do predsiene. Svojim originálnym vzhľadom sa hodí do každého interiéru. Je vyrobená z dreva bielej farby a možno ju kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Rafaello. Výška sedenia je 49 cm a hĺbka…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 95 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 49 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1936 m3 |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19.2 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rafaello |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE POŤAHU | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / prútie / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | molitánové sedenie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | drevo / prútie / látka |