KONDELA Lavida Typ 1 lavica do predsiene prírodná / sivá
41.90 €
Do obchodu
Jednoduchou lavicou LAVIDA TYP 1 krásne oživíte interiér či exteriér. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 60x30x45 cm. Lavica sa stane Vašim všestranným pomocníkom.... Celý popis
Popis
Jednoduchou lavicou LAVIDA TYP 1 krásne oživíte interiér či exteriér. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 60x30x45 cm. Lavica sa stane Vašim všestranným pomocníkom. Bude Vám slúžiť na sedenie, ako dekorácia, ale určite oceníte aj jej praktickú funkciu v podobe úložného priestoru. Ten sa nachádza v spodnej…
Parametre
| VÝŠKA | 45 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 30 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0253 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 3.8 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lavida Typ 1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaný bambus / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | prírodná / sivá |
| MATERIÁL | lakovaný bambus / látka |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |