KONDELA Hemy Typ 1 čalúnená lavica čierna (Velvet) / čierna
269.00 €
Do obchodu
Čalúnená lavica Hemy Typ 1 je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. Jej čierna farba v prevedení Velvet dodáva priestoru eleganciu a luxus. Tento... Celý popis
Popis
Čalúnená lavica Hemy Typ 1 je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. Jej čierna farba v prevedení Velvet dodáva priestoru eleganciu a luxus. Tento dizajnový kúsok nábytku od značky Kondela je určený na celoročné použitie.
Lavica je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2601 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14 kg |
| VÝŠKA | 63 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hemy Typ 1 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna (Velvet) / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kaučukové drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ozdobné šitie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna (Velvet) / čierna |
| MATERIÁL | látka / kaučukové drevo |