KONDELA Helna lavica do predsiene smaragdová / zlatá
145.00 €
Do obchodu
Čalúnená lavica do predsiene HELNA sa o Vás s radosťou postará. Získa si Vás svojou pohodlnou a mäkkou náručou z vysokokvalitného molitanu. Jej oblé krivky sú... Celý popis
Popis
Čalúnená lavica do predsiene HELNA sa o Vás s radosťou postará. Získa si Vás svojou pohodlnou a mäkkou náručou z vysokokvalitného molitanu. Jej oblé krivky sú zahalené v krásnej smaragdovej látke. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 127x60x59 cm s výškou sedu 50 cm a hĺbkou sedu 45 cm. Stabilitu zabezpečujú…
Parametre
| ŠÍRKA | 127 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 40 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2408 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Helna |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | smaragdová / zlatá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chróm |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | smaragdová / zlatá |
| MATERIÁL | látka / chróm |