KONDELA Gral čalúnená lavica s úložným priestorom sivá (Velvet) / zlatá
89.00 €
Do obchodu
Tento produkt je čalúnená lavica s úložným priestorom Gral od značky Kondela. Jej moderný vzhľad a tmavosivá farba (Velvet) prinesú do vášho interiéru štýl a... Celý popis
Popis
Tento produkt je čalúnená lavica s úložným priestorom Gral od značky Kondela. Jej moderný vzhľad a tmavosivá farba (Velvet) prinesú do vášho interiéru štýl a eleganciu. Lavica je vyrobená z kvalitnej látky, ktorá je ľahko udržiavateľná - stačí ju utierať namokro.
Lavica má rozmery 100 cm…
Parametre
| ŠÍRKA | 100 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2363 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Gral |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá (Velvet) / zlatá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | úložný priestor |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| NOŽIČKY | kovové |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá (Velvet) / zlatá |
| MATERIÁL | látka / oceľ |