KONDELA Firona čalúnená lavica béžová
165.00 €
Do obchodu
Dizajnová čalúnená lavica FIRONA je určená pre tých, ktorí radi oddychujú vo veľkom štýle. Nájde svoje uplatnenie v každom interiéri. Všade bude vyzerať... Celý popis
Popis
Dizajnová čalúnená lavica FIRONA je určená pre tých, ktorí radi oddychujú vo veľkom štýle. Nájde svoje uplatnenie v každom interiéri. Všade bude vyzerať lákavo a moderne. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 127x56x60 cm, výška sedu je 49 cm a hĺbka sedu 48 cm. Nechajte sa očariť nádhernou kombináciou béžovej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 39 kg |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 127 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2489 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Firona |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |