KONDELA Fany viacúčelová detská posteľ s roštom dub sonoma
539.00 €
Do obchodu
Viacúčelová detská posteľ s roštom Fany od značky Kondela je ideálnym riešením pre každú detskú izbu. Jej moderný vzhľad a farebné prevedenie dub sonoma sa... Celý popis
Popis
Viacúčelová detská posteľ s roštom Fany od značky Kondela je ideálnym riešením pre každú detskú izbu. Jej moderný vzhľad a farebné prevedenie dub sonoma sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Posteľ je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorý je odolný a ľahko…
Parametre
| VÝŠKA | 110 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2381 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 124 kg |
| HĹBKA | 116 cm |
| ŠÍRKA | 216 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fany |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 90 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| VÝŠKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 80 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 90 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 1 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | poschodová |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | 6 až 12 rokov |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |