KONDELA Fany viacúčelová detská posteľ s roštom biela
499.00 €
Do obchodu
Všetko v jednom! Viacúčelovou detskou posteľou s roštom FANY získate posteľ, schodky, skrinku i písací stolík na kolieskach. Bude to také malé súkromné... Celý popis
Popis
Všetko v jednom! Viacúčelovou detskou posteľou s roštom FANY získate posteľ, schodky, skrinku i písací stolík na kolieskach. Bude to také malé súkromné kráľovstvo pre Vašu ratolesť. Posteľ je vybavená roštovou doskou, je k nej len potrebné dokúpiť matrac s rozmermi 90x200 cm. Výška po rošt je 80 cm…
Parametre
| VÝŠKA | 110 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 124 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 4 ks |
| HĹBKA | 116 cm |
| ŠÍRKA | 216 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2381 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Fany |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 90 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 90 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | v cene rošt |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 1 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | disponuje vysúvacím písacím stolom |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | poschodová |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | 6 až 12 rokov |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |