KONDELA Burda lavica do predsiene svetlosivá (Velvet) / čierna
79.00 €
Do obchodu
Lavica do predsiene BURDA pôsobí vďaka svojmu vzhľadu klasicky, ale premyslený dizajn ju povyšuje na extra moderný kúsok. Jednoduché, no zato pevné drevené... Celý popis
Popis
Lavica do predsiene BURDA pôsobí vďaka svojmu vzhľadu klasicky, ale premyslený dizajn ju povyšuje na extra moderný kúsok. Jednoduché, no zato pevné drevené nohy v čiernej farbe nesú štýlový základ a zabezpečia stabilitu a pevnosť lavice. Sedacia časť je čalúnená zamatovou Velvet látkou v nádhernej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| VÝŠKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2024 m3 |
| HĹBKA | 30 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Burda |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá (Velvet) / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Velvet |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 80000 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | svetlosivá (Velvet) / čierna |
| MATERIÁL | látka / drevo |