KONDELA Burda lavica do predsiene medovohnedá / čierna
79.00 €
Do obchodu
Lavica BURDA pôsobí vďaka svojmu vzhľadu klasicky, ale premyslený dizajn ju povyšuje na extra moderný kúsok. Jednoduché, no zato pevné drevené nohy v čiernej... Celý popis
Popis
Lavica BURDA pôsobí vďaka svojmu vzhľadu klasicky, ale premyslený dizajn ju povyšuje na extra moderný kúsok. Jednoduché, no zato pevné drevené nohy v čiernej farbe nesú štýlový základ. Sedacia časť je čalúnená látkou v medovohnedej farbe. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 100x30x56 cm. Svojím nezvyčajným…
Parametre
| VÝŠKA | 56 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2024 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Burda |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | žltá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | zlatá |
| FARBA (SLOVNE) | medovohnedá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | žltá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | medovohnedá / čierna |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |