KONDELA Blanco lavica do predsiene s úložným priestorom biela
169.00 €
Do obchodu
Lavica BLANCO predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená v kombinácii dreva a prútia vo farebnom prevedení biela.... Celý popis
Popis
Lavica BLANCO predstavuje originálny doplnok do Vašej predsiene, spálne či kúpeľne. Je vyrobená v kombinácii dreva a prútia vo farebnom prevedení biela. Komoda má pevný rám, 3 prútené košíky a 2 praktické zásuvky. Výška sedenia je 50 cm a hĺbka sedenia je 35 cm.
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2074 m3 |
|---|---|
| HĹBKA | 35 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20.5 kg |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Blanco |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | drevo / prútie / látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | áno |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 5 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | drevo / prútie / látka |